Regulamin

1. Niniejszy regulamin świadczenia usługi drogą elektroniczną, zwany dalej Regulaminem, określa warunki korzystania z Katalogu

2. Regulamin opracowano, przyjęto i udostępniono Użytkownikom na podstawie art. 8 ust. 1 i 3 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.), zwanej dalej Ustawą.

3. Każdy Użytkownik może zgłosić Serwis poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się pod adresem kontakt

4. Każdy Serwis może zostać dodany tylko raz do Katalogu.

5. Użytkownik wyraża zgodę na natychmiastową publikację Serwisu w Katalogu po spełnieniu przez niego wymagań z pkt. 1. Każde zgłoszenie jest moderowane przez Moderatorów.

6. Każdy Wpis do Katalogu jest płatny. Wyjątek bezpłatnego wpisu jest Wpis pod nazwą „Link Darmowy”. Aby wpis „Link Darmowy” został zaakceptowany, Użytkownik winien jest umieścić odpowiedni link zwrotny na dodawanej domenie.

7. Aby strona została dodana konieczna jest akceptacja Wpisu przez Moderatora, która następuje do 7 dni roboczych od chwili zgłoszenia wpisu i jeżeli spełnia następujące warunki:

• Adres domeny internetowej Serwisu jest prawidłowy i jego treść wyświetla się prawidłowo po wpisaniu go w przeglądarce.

• Kategoria w której został zgłoszony Serwis jest zgodna z treścią Serwisu.

• Tytuł strony, opis oraz słowa kluczowe podane w formularzu zgłoszeniowym są zgodne z treścią dodawanego serwisu. W tytule strony musi znaleźć się nazwa strony bądź firmy, nie mogą to być wyłącznie słowo/słowa kluczowe. Opis musi zawierać minimum 100 a maksimum 5.000 znaków, nie może być zlepkiem słów po przecinku i musi opisywać zawartość danej strony.

8. Nie będą dodawane strony:
– erotyczne lub pornograficzne,
– sexshopów,
– wzywające do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej etc.,
– łamiące polskie lub międzynarodowe prawo,
– w budowie,
– których treść jest widoczna wyłącznie po zalogowaniu,
– o treściach wulgarnych, faszystowskich, propagujących przemoc, itp.,
– do których prowadzą bezpłatne aliasy internetowe oraz subdomeny,
– posiadające tą samą treść pod różnymi adresami www,
– dotyczących hazardu, zakładów bukmacherskich, zarabiania za pomocą surfbar, getpaid, klikania w e-mail, viagry, leków na potencje i tym podobnych,
– nieposiadających żadnych wartości merytorycznych,
– w których przeważają reklamy nad treścią,
– szablonowe strony systemów partnerskich,
– zawierających wirusy, trojany lub szkodliwe oprogramowanie,
– stworzonych wyłącznie w celu manipulowania pozycjami stron w wyszukiwarkach tzw. zaplecz,
– umieszczonych na darmowych serwerach hostingowych lub na bezpłatnych aliasach chyba że wyróżnia je wyjątkowo użyteczna treść,
– umożliwiających oglądanie różnego rodzaju mediów naruszających prawa autorskie osób trzecich, np. witryny z filmami online, wyszukiwarki mp3,
– będących subdomenami serwisów, chyba że prezentują one odrębną, ciekawą treść lub tematykę.

9. W przypadku komponentu „Box reklamowy” link do Wpisu będzie wyświetlany zadaną ilość dni widniejącą w cenniku w zależności od wybranej opcji wpisu, losowo wraz z innymi stronami. Ilość wyświetleń Wpisu jest uzależniona od ilości odwiedzin oraz ilości wszystkich Wpisów w boksie reklamowym

10. ALG.PL nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść linków oraz za treści stron, do których one prowadzą.

11. ALG.PL dokłada wszelkich starań w celu prawidłowego działania każdego katalogu w jej zasobach.

12. ALG.PL zastrzega sobie prawo do czasowego wyłączenia poszczególnych katalogów bez podawania przyczyn.

13. Akceptacja Regulaminu oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie korespondencji od ALG.PL, w tym materiałów reklamowych oraz informacji handlowych, na adres poczty elektronicznej podany przy zgłaszaniu wpisu do danego Katalogu.

14. Użytkownik w każdej chwili może zrezygnować z usługi otrzymywania ofert w postaci wiadomości elektronicznych, jak również cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofniecie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Użytkownika jest równoznaczne z usunięciem wcześniej dodanego wpisu lub wpisów z baz katalogów wraz z wszelkimi danymi.

15. ALG.PL zastrzega sobie prawo do wniesienia poprawek w tytule, opisie oraz słowach kluczowych strony.

16. ALG.PL zastrzega sobie prawo do odmowy umieszczenia sugerowanej strony w katalogu, jeśli nie spełnia ona wymagań niniejszego Regulaminu.

17. Strony, które naruszą Regulamin po dodaniu Wpisu i w późniejszym czasie, będą usuwane bez zwrotu opłaty.

18. Każdy Użytkownik ma możliwość usunięcia swojego Serwisu z danego Katalogu za pośrednictwem formularza kontaktowego na danym katalogu.

19. Zgłaszanie reklamacji przez Użytkowników, a także zapytań, uwag i sugestii dotyczących Katalogu, następuje za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie kontakt. Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać dane umożliwiające identyfikację Użytkownika, wskazywać przedmiot reklamacji i okoliczności ją uzasadniające. Prawidłowo zgłoszone reklamacje będą rozpatrywane przez Moderatorów niezwłocznie po ich zgłoszeniu, nie później niż w terminie czternastu (14) dni od ich zgłoszenia.

20. Reklamacje w przypadku wykorzystania kodów SMS należy zgłaszać pod adresem: Cashbill.pl.
Rozliczenia płatności SMS oraz płatności internetowych obsługuje Cashbill.pl.

21. Inne reklamacje związane z funkcjonowaniem katalogu należy zgłaszać poprzez dział reklamacje lub na e-mail: reklamacje@alg.pl.

22. Opłaty za wpisy premium są pobierane przez firmę: TURIZMO, ul. Stanisława Leszczyńskiego 4/29, 50-078 Wrocław, NIP 8991729277, Regon 930727908

23. Regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania.

24. Zgłoszenie strony do poszczególnych Katalogów równoznaczne jest z akceptacją Regulaminu.

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

Wy┼Ťwietle┼ä:
4357

Podstrony