Conor - usługi SEM, SEO


Firma CONOR znajdująca się w Warszawie to firma, która może pochwalić się znakomitą jakością usług informatycznych - ich bardzo szeroką ofertą. Właścicielem oraz dyrektorem firmy jest Tadeusz Rudzik.

Tworzenie bezpiecznych i stabilnych usług to motto na stronie tej firmy. Firma CONOR jest w stanie bowiem poszczycić się rzeszą zadowolonych kontrahentów, którzy oficjalnie poręczają korzystanie z jej usług. Na uwagę zasługuje też strona www firmy - atrakcyjna wizualnie a dodatkowo prosta w obsłudze. Zobaczymy tu m. in. dane adresowe firmy, oraz pole, gdzie można wpisać swoje dane - po to, aby pracownicy firmy CONOR skontaktowali się w istotnej dla nas sprawie. Na stronie zaprezentowana jest również oferta usług. Wynika z niej, że firma CONOR jest specjalistą w konstruowaniu stron internetowych jak również systemów dedykowanych. Prowadzi dodatkowo usługi związane z hostingem. Zajmuje się usługami pozycjonowania stron. Sporo z projektów można pooglądać na stronie internetowej, by zestawić potencjał tej firmy z naszymi oczekiwaniami.

Interesująco przedstawia się również zakładka "aktualności". Oprócz mnóstwa informacji znajdziemy tu też bardzo pomocny słownik zwrotów związanych z specjalizacją, którą zajmuje się firma CONOR, praktyczne podpowiedzi dla twórców tekstów SEO lub zapowiedzi nadchodzących wydarzeń, takich jak spotkania bądź warsztaty, które pomogą nam zapoznać się z nowymi rozwiązaniami między innymi z zakresu WordPress lub Joomla.


  • Dodano: 8 lat 1 miesiąc temu
  • Wyświetleń: 6494
  • Kliknięć: 1649
  •  25.39
  • 15118
  • 2.00

  •  Tagi: 

  • tworzenie stron internetowych