Dodano dnia: 07.09.2016 o godz: 10:34 | Numer ID: 12437
Link nie działa/spam ?

I-dom24.pl - przewody i kable niskonapięciowe

Sklep internetowy i-dom24. pl ma w swojej ofercie różnego rodzaju kable i przewody niskonapięciowe. Oferujemy przewody do instalacji alarmowych i domofonowych, przewody głośnikowe oraz kable i przewody koncentryczne. Ponadto sprzedajemy przewody telefoniczne oraz kable telekomunikacyjne i teleinformatyczne. W ofercie znajduje się również szeroki asortyment złączy, w tym złącza do kabli telekomunikacyjnych, teleinformatycznych typu RJ i różnego rodzaju złącza do kabli koncentrycznych. Sprzedajemy sprawdzone przez lata wyroby renomowanych producentów.
Sklep internetowy i-dom24. pl ma też pełną ofertę materiałów i urządzeń do systemów technicznej ochrony mienia. W tym zakresie mieszczą systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy sygnalizacji pożaru, telewizja przemysłowa CCTV i IP, domofony i wideodomofony oraz systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.
W ofercie i-dom24. pl są ponadto wszelkie materiały i urządzenia do instalacji antenowych indywidualnych i zbiorowych, w tym anteny radiowe i telewizyjne DVB-T i TV-SAT, wzmacniacze antenowe, konwertery i multiswitche satelitarne, rozgałęźniki i gniazda antenowe. W obszarze naszej działalności mieszczą się również systemy konferencyjne i nagłośnienia PA (100V).
Oferujemy również szafy rackowe 19-calowe wraz z osprzętem oraz akumulatory bezobsługowe.
Oferujemy szeroki asortyment z różnych przedziałów cenowych oraz szybką realizację zamówień za pośrednictwem firm kurierskich.

Szczegóły strony i-dom24.pl:

Komentarze do strony: i-dom24.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę i-dom24.pl

I-dom24.pl - przewody i kable niskonapięciowe
I-dom24.pl - przewody i kable niskonapięciowe
I-dom24.pl - przewody i kable niskonapięciowe
-