Dodano dnia: 13.10.2011 o godz: 13:51 | Numer ID: 1304
Link nie działa/spam ?

Tylna belka

Tak szczegółowa branża doprowadziła do perfekcyjnej organizacji czasu pracy, dzięki czemu naprawa nie trwa dłużej niż 1,5h (od przyjazdu auta do wyjazdu - robimy tylko tylną belkę). Mniej czasu poświęconego na regenerację to istotnie niższe koszta ostateczna dla Ciebie. Dlatego możemy zaproponować bardzo konkurencyjne ceny. Prosimy o odwiedzenie naszej witryny www aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie.

Posiadamy rozbudowany park maszynowy ze bardzo dokładnym oprzyrządowaniem. W odróżnieniu do wielu warsztatów my nie używamy ciężkich młotków do regeneracji. My robimy to dobrze z dbałością o szczegóły. Specjalizujemy się wyłącznie naprawą tylnych osi.

Od ponad 10 lat codziennie zajmujemy się regeneracją tylnych osi skrętnych następujących aut: Peugeot: 106, 205, 206, 306, 309, 405, PARTNER ; Citroen: AX, SAXO, ZX, XSARA, BERLINGO, XSARA PICASSO ; Renault: Kangoo, Megane, Laguna, Scenic, Clio, 19. Tylne belki każdego modelu to nasza codzienność.

Regeneracja tylnej belki polega na wymianie uszkodzonych części na nowe, oryginalne części zamienne. Dzięki temu można przejechać 100tys. km.

Szczegóły strony www.antalex.pl:

Komentarze do strony: www.antalex.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.antalex.pl

Tylna belka
Tylna belka
Tylna belka
-