Dodano dnia: 10.07.2015 o godz: 14:42 | Numer ID: 9610
Link nie działa/spam ?

Sprzedaż, skup i transport wtryskarek

Wtryskarki przemysłowe to złożone technicznie, w większości przypadków bardzo drogie i niezwykle trudne do transportu urządzenia. Zakup nowego urządzenia to olbrzymie koszty zwłaszcza dla mniejszych firm, które nie dysponują nieograniczonym budżetem. Interesującym rozwiązaniem takiej sytuacji jest kupno wtryskarki używanej w przedsiębiorstwie, które dysponuje odpowiednio wysokim doświadczeniem w handlu tego typu maszynami, właśnie taką firmą jest EuropNet.
EuropNet buduje renomę na rynku Niemiec, Polski i innych krajów UE, już od ponad 16 lat. Stawiamy na specjalizację w handlu używanymi wtryskarkami przemysłowymi i usługi dodatkowe dla użytkowników tego typu maszyn.
Zapewniamy możliwość transportu wtryskarek i innych maszyn wielkogabarytowych do 1200 ton tak zwanej siły zwarcia. Wiemy, że przetransportowanie wtryskarek, innych maszyn, lub podzespołów o takich gabarytach może przysporzyć klientom dużych kłopotów, dlatego więc od kilku lat oferujemy naszym klientom transport urządzeń na terytorium całej UE. Gwarantujemy sprawne przygotowanie wtryskarki do transportu, bezpieczny załadunek i relokacje, oraz montaż urządzenia na nowym miejscu.
Oferujemy mobilny oraz stacjonarny serwis wtryskarek, który dostępny jest między innymi na obszarze Polski i Niemiec.
Oferujemy wtryskarki, a także części zamienne do wtryskarek znanych marek
- Demag,
- Arburg,
- Engel,
- Negri Bossi
- Krauss Maffei,
- Battenfeld,
- Ferromatik,
Nasze przedsiębiorstwo prowadzi również skup wtryskarek używanych, po niezwykle korzystnych cenach. Na naszej stronie www można znaleźć formularz dzięki któremu możesz zaproponować wtryskarkę która nie jest już potrzebna, Twojemu przedsiębiorstwu.
Wieloletnie, ponad szesnastoletnie, doświadczenie oraz obeznanie z obsługą tej kategorii maszyn umożliwia naszym pracownikom przeprowadzenie prostych adaptacji i modernizacji podzespołów.

Szczegóły strony europnet.pl:

Komentarze do strony: europnet.pl

  • Lukasz napisal(a):
    Data dodania: 14 12 2018 (raport)

    szeroki wybór wtryskarek używanych oraz części zamiennych, dobry serwis!

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę europnet.pl

Sprzedaż, skup i transport wtryskarek
Sprzedaż, skup i transport wtryskarek
Sprzedaż, skup i transport wtryskarek
-