Dodano dnia: 21.08.2011 o godz: 12:19 | Numer ID: 1243
Link nie działa/spam ?

Regeneracja tylnej belki, tylna belka

Od blisko 10 lat zajmujemy się regeneracją tylnych belek skrętnych następujących aut: Peugeot: 106, 205, 206, 306, 309, 405, PARTNER ; Citroen: AX, SAXO, ZX, XSARA, BERLINGO, XSARA PICASSO ; Renault: Kangoo, Megane, Laguna, Scenic, Clio, 19.

Tak wąska branża spowodowała do perfekcyjnej organizacji systemu pracy, dzięki czemu regeneracja nie trwa dłużej niż 1,5h (od przyjazdu auta do wyjazdu). Krótszy czas pracy to mniejsze ceny końcowe dla klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować bardzo konkurencyjne ceny.

Nasz park maszynowy wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt. W przeciwieństwie do wielu warsztatów my nie używamy palników do naprawy. My robimy to profesjonalnie z dbałością o szczegóły. Zajmujemy się wyłącznie regeneracją tylnych belek.

Antałex tylna belka jest firmą, której wąską dziedziną jest naprawa tylnej osi skrętnej w autach Citroen, Peugeot oraz Renault.

Naprawa tylnej belki polega na wymianie zużytych elementów na nowe, orygionalne części zamienne. Dzięki temu można przejechać 100tys. km.

Szczegóły strony www.tylna-belka-peugeot-citroen.pl:

Komentarze do strony: www.tylna-belka-peugeot-citroen.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.tylna-belka-peugeot-citroen.pl

Regeneracja tylnej belki, tylna belka
Regeneracja tylnej belki, tylna belka
Regeneracja tylnej belki, tylna belka
-