Dodano dnia: 28.08.2011 o godz: 13:36 | Numer ID: 1248
Link nie działa/spam ?

Naprawa tylnej belki

Tylna belka skrętna jest elementem tylnego zawieszenia w samochodach Peugeot, Citroen oraz Renault. Często nazywana jest tylną belką skrętną, a to z powodu jej budowy, naktórą składają się drążki skrętne. Belki tego rodzaju montowane były we francuskich samochodach przez 30 lat.

Tylna belka znajduje się w takich modelach samochodów jak: Peugeot: 106, 205, 206, 306, 309, 405, PARTNER; Renault: Kangoo, Megane, Laguna, Scenic, Clio; Citroen: AX, SAXO, ZX, XSARA, BERLINGO, XSARA PICASSO. Wszystkie te modele są naprawiane przez nasz specjalistyczny warsztat.

Tylna belka BELEX jest firmą, której wąską dziedziną jest naprawa tylnej belki skrętnej w samochodachautach Peugeot, Citroen oraz Renault.

Od 3 lat zajmujemy się naprawą tylnych belek skrętnych. Nasza firma jako jedyna w Polsce posiada specjalistyczny sprzęt stosowany na francuskich liniach montażowych.

Nasz park maszynowy wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt. W odróżnieniu do wielu warsztatów my nie używamy palników do naprawy. My robimy to profesjonalnie z dbałością o szczegóły. Zajmujemy się tylko regeneracją tylnych belek.

Regeneracja tylnej belki polega na wymianie uszkodzonych elementów na nowe, orygionalne części zamienne. Dzięki temu można przejechać 100tys. km.

Tak wąska dziedzina spowodowała do perfekcyjnej organizacji czasu pracy, dzięki czemu naprawa nie trwa dłużej niż 1,5h (od przyjazdu auta do wyjazdu). Krótszy czas pracy to również mniejsze koszta końcowe dl klienta. Dlatego jesteśmy w stanie zaoferować bardzo konkurencyjne ceny. Zapraszamy do naszej strony internetowej aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie jak i o samej tylnej belce (napisaliśmy spory zbiór wiedzy). Polecamy też by sprawdzić opinie o nas w internecie.

Szczegóły strony tylnabelka.eu:

Komentarze do strony: tylnabelka.eu

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę tylnabelka.eu

Naprawa tylnej belki
Naprawa tylnej belki
Naprawa tylnej belki
-