Dodano dnia: 13.05.2015 o godz: 12:35 | Numer ID: 9181
Link nie działa/spam ?

MotoScanner - aplikacja ogłoszenia motoryzacyjne

Z myślą o osobach poszukujących najkorzystniejszych ofert z zakresu ogłoszeń motoryzacyjnych stworzyliśmy nowoczesne narzędzie wspierające proces wyszukiwania pojazdów. Prosta w obsłudze, intuicyjna aplikacja z ogłoszeniami motoryzacyjnymi, które są dostępne w portalach takich jak: mobile. de, autoscout24. de, otomoto. pl, analizuje zaledwie w kilka sekund.


Aby znaleźć odpowiednią propozycję wystarczy wskazać interesujące nas kryteria wyszukiwania, by już po chwili uzyskać dostęp do wszystkich ofert spełniających nasze oczekiwania. W ten prosty sposób możesz zaoszczędzisz sporo czasu zamiast godzinami przeglądać kolejne portale prezentujące ogłoszenia motoryzacyjne.


Jesteśmy przekonani, że dzięki rozwiązaniom takim jak nasza auto giełda aplikacja nie tylko szybciej znajdziesz wymarzone cztery kółka, ale i o wiele wcześniej dotrzesz do nowych ogłoszeń niż użytkownicy innych portali informacyjno-ogłoszeniowych. Problem nieaktualnych ogłoszeń przestaje być realny, ponieważ na swoją skrzynkę mailową lub telefon dostaniesz powiadomienie o pojawieniu się kolejnych ogłoszeń spełniających Twoje kryteria, a Ty możesz działać natychmiast jak tylko znajdziesz to, czego szukasz.


Korzystając z naszej aplikacji masz szanse

Wpisać określone parametry dla wymarzonego samochodu
Wybrać najlepszą ofertę z kilku portali

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG.


Dane firmy

KiS Software
E-mail: contact@motoscanner.com
Telefon: 502 669 936

Osiedle Lipowy Gaj 6
32-080 Zabierzow
NIP: 651-107-07-08

Szczegóły strony motoscanner.pl:

Komentarze do strony: motoscanner.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę motoscanner.pl

MotoScanner - aplikacja ogłoszenia motoryzacyjne
MotoScanner - aplikacja ogłoszenia motoryzacyjne
MotoScanner - aplikacja ogłoszenia motoryzacyjne
-