Dodano dnia: 08.06.2017 o godz: 15:08 | Numer ID: 14071
Link nie działa/spam ?

Kalendarze książkowe

Jednymi z ciekawszych form gadżetów reklamowych są kalendarze firmowe, a w szczególności kalendarze książkowe. To właśnie ten typ kalendarzy stanowi główną część oferty Calnet. pl, w której znajdą Państwo bardzo wiele, niezwykle efektownych ich modeli.
Kalendarze książkowe, które oferowane są Państwu za pośrednictwem naszej strony, to zarówno kalendarze dzienne, jak i tygodniowe, które dostępne są we wszystkich najpopularniejszych formatach. Każdy z kalendarzy idealnie nadaje się do różnego rodzaju znakowania okładek, jak również uzupełniania ich przeróżnymi dodatkami.
Szeroka gama rodzajów oklein oraz ich kolorystyki sprawiają, że każda firma znajdzie u nas najlepiej pasującą do siebie oprawę. W ofercie dostępne są zarówno kalendarze książkowe z okładkami jednolitymi, jak i łączonymi, powstającymi ze skóry naturalnej oraz oklein poliuretanowych.
Kalendarze książkowe z Calnet, to nie tylko efektowny gadżet, ale również świetny materiał na upominek biznesowy. Możliwość dokupienia do każdego typu kalendarzy eleganckiego pudełka, lub nawet stworzenia efektownego zestawu zawierającego kalendarz i długopis powoduje, że w łatwy sposób i za niewielkie pieniądze firma zyskuje bardzo prestiżowy upominek dla swoich kontrahentów.
Polecamy również innego rodzaju kalendarze książkowe, które powstały specjalnie dla grona pedagogicznego oraz dla pracowników akademickich. W tym segmencie naszej oferty znajdują się kalendarze akademickie oraz kalendarze nauczyciela.

Szczegóły strony calnet.pl:

Komentarze do strony: calnet.pl

  • Andrzej G. napisal(a):
    Data dodania: 23 10 2018 (raport)

    Kalendarze faktycznie bardzo wysokiej jakości. Prezentują się świetnie i przyjemnie się z nich korzysta. Polecam każdemu!

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę calnet.pl

Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
-