Dodano dnia: 16.05.2014 o godz: 10:39 | Numer ID: 6249
Link nie działa/spam ?

Jazdy doszkalające Piotr Roszak - Poznań

Tok szkolenia na prawko posiada minimalne ramy czasowe, które precyzyjnie określone są w odpowiednim paragrafie. Żeby móc zdobyć uprawnienia kategorii B, trzeba ukończyć naukę składającą się się z 30 godz. wykładów i 30 godzin zajęć praktycznych. Ale czy ten czas ćwiczeń to dostateczny okres podczas którego wszyscy mogą się przygotować do egzaminu w odpowiedni sposób?

Podczas prowadzenia zajęć praktycznych u niektórych przyszłych kierowców zauważa się bardzo szybkie postępy w nauce. Umieją oni wykonać poprawnie, po zaledwie kilku powtórzeniach, każde kolejne zadanie. Ruszanie na górce, zawracanie na rondzie czy parkowanie prostopadłe nie stanowią dla takich kursantów żadnego problemu. Bardzo często już po 20 godzinach jazd posiadają umiejętności pozwalające na samodzielną jazdę w miejskim ruchu drogowym a tym bardziej na zdanie egzaminu państwowego. Nie ukrywając osoby takie stanowią jednak mniejszość wśród nowych adeptów prawka. Sporą większość to osoby, które wymagają większego poświęcenia instruktora podczas prowadzonych jazd.
Część z wyżej wspomnianych osób to kandydaci na kierowców z dość dużymi problemami przy wykonywaniu głównych czynności obsługi pojazdu takich jak ruszanie, zmiana biegu czy płynne zatrzymanie pojazdu. Tacy kursanci z reguły korzystają z jazd doszkalających jeszcze w ramach przeprowadzanego kursu podstawowego. Pozostałe grono przyszłych kierowców korzystających z doszkalających jazd posiadają umiejętności które pozwalają na swobodne prowadzenie samochodu ale w konfrontacji tej umiejętności z ruchem miejskim brakuje im pewności przy podejmowaniu najistotniejszych decyzji. Tacy kursanci korzystają z jazd doszkalających ale przeważnie bezpośrednio przed wyznaczonym terminem. Wykonywane jazdy doszkalające w Poznaniu, Wrocławiu czy Katowicach mają jeden wspólny cel. Doprowadzenie naszych umiejętności do poziomu co najmniej gwarantującego zdanie egzaminu państwowego na prawo jazdy.
Zapraszam na Jazdy doszkalające.

Szczegóły strony naukajazdy-poznan.eu:

Komentarze do strony: naukajazdy-poznan.eu

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę naukajazdy-poznan.eu

Jazdy doszkalające Piotr Roszak - Poznań
Jazdy doszkalające Piotr Roszak - Poznań
Jazdy doszkalające Piotr Roszak - Poznań
-