Dodano dnia: 10.05.2017 o godz: 13:04 | Numer ID: 13860
Link nie działa/spam ?

Fotografia ślubna

Odpowiednie fotografie ślubne to bardzo ważna rzecz.
My już od 15 lat wykonujemy reportaże. Od tego czasu sfotografowaliśmy setki uroczystości w kraju i za granicą. Pracując wspólnie możemy zaoferować szersze spojrzenie, dwie perspektywy oraz być zawsze tam gdzie dzieje się coś wartego uwiecznienia.

Czemu fotografujemy akurat wesela? Bo kochamy fotografować ludzi. Emocje, uśmiechy, łzy wzruszenia. Co tydzień jesteśmy świadkami największego szczęścia młodej pary, jaką jest wzajemna miłość.

W jaki sposób? Bez udziwnień, bez pozowania za to na luzie i w przyjemny sposób. Podczas reportażu staramy się nie wyróżniać. Nie ingerujemy w zdarzenia. Podczas sesji plenerowej staramy się pokazać Wasze szczęście.

Uwielbiamy wesela za granicą i odkrywanie nowych miejsc. Dlatego jeśli masz wątpliwości czy będziemy mogli przyjechać na Twoją uroczystość nie wahaj się i napisz do nas!

Pakiet zawiera do 12h pracy 2 fotografów (Tomek i Marzena). Najczęściej są to przygotowania, ślub, wesele do oczepin oraz sesja zdjęciowa. Przekazujemy minimum 300 w pełni przygotowanych fotografii na pendrie. Prywatna galeria online, prezentacja z muzyką, którą można przesyłać rodzinie i znajomym oraz album lub książka.

Dodatkowo można zamówić sesję plenerową innego dnia, sesję przedślubną, dodatkowe albumy dla rodziców, czy odbitki fotograficzne w pudełku. Możemy również przygotować indywidualną ofertę, minimalny plan z obsługą tylko jednego fotografa.

Jak rezerwować?

Termin rezerwowany jest po podpisaniu umowy. Umowę podpisujemy osobiście, na spotkaniu, Możemy się lepiej poznać, porozmawiać, ustalić indywidualne potrzeby. Pozwoli to na miłą atmosferę w dniu ślubu już od samego początku i wpłynie pozytywnie na zdjęcia. Najchętniej spotkania umawiamy w Warszawie, w centrum. Z osobami, które z różnych względów nie są w stanie przyjechać na spotkanie podpisujemy umowę korespondencyjnie, za pośrednictwem e-mail

Szczegóły strony tomekkurzydlak.com:

Komentarze do strony: tomekkurzydlak.com

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę tomekkurzydlak.com

Fotografia ślubna
Fotografia ślubna
Fotografia ślubna
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

MEBLE (39), pozycjonowanie stron (24), kredyty (21), apartamenty (20), ubezpieczenia (29), zdjęcia ślubne (19), zdrowie (38), tworzenie stron www (20), wroclaw (47), strony www (34), Lodz (25), hotele (19), serwis (19), jaka praca (30), strony internetowe (31), reklama (37), blog (23), ślub (21), Gdańsk (19), kraków (46), sprzedaż (22), sklep (31), Fotografia ślubna (29), katalog stron (35), finanse (20), nieruchomości (23), odchudzanie (20), samochody (20), szukam pracy (43), dam pracę (36), noclegi (49), sklep internetowy (27), motoryzacja (25), wynajem (18), uroda (30), oferty pracy (39), pozycjonowanie (64), pokoje (19), turystyka (25), budownictwo (19)